plaża

Wakacje na plaży

By Administratorek

20 października 2019

Rewal uznawany jest przez turystów za jedną z najciekawszych nadmorskich miejscowości położonych w zachodniej części wybrzeża. Rewal znajduje się na wybrzeżu rewalskim, które stanowi wspaniała bazę noclegową zapewniając również szereg różnych i ciekawych atrakcji oraz sezonowych imprez. Rewal historycznie był od zawsze związany z rybakami, stąd jego rybacki charakter, który daje się odczuć na każdym kroku. Rewal otrzymał w 2007 roku tytuł Najlepszej Miejscowości Turystycznej a ten tytuł nadało Netfactory. Warto się tam wybrać na urlop ponieważ Rewal należy do jednej z najbogatszych gmin na Pomorzu i w Polsce, co decyduje o wspaniałe rozwiniętej infrastrukturze sportowo rekreacyjnej, zapewniającej liczne atrakcje nie tylko mieszkańcom ale i turystom.

W Rewalu od lat organizowane są eliminacje do Mistrzostw Europy Juniorów w piłce nożnej, co stanowi doskonałą atrakcje dla urlopowiczów, którzy w sezonie zjadą do Rewala. To nadmorskie miasteczko czeka na turystów w całym roku, kusząc świetną pogoda i klimatem w porze letniej ale i zachęca do wizyty nad morzem jesienią, kiedy to wszędzie w powietrzu unosi się drogocenny jod, tak ważny dla naszego zdrowia. Nad morzem wypoczynek staje się wielką przyjemnością, a turyści mogą jej zaznać zostając na urlop w swoim kraju czym też przyczyniają się do wzrostu poziomu oferowanych usług, co pozwoli nam z sezonu na sezon cieszyć się coraz lepszą jakością i przystępnymi cenami. Rewal posiadając bogate zaplecze sportowo rekreacyjne oferuje turystom rozrywkę nie tylko na plaży.

W licznych ośrodkach możemy uprawiać inne sporty oprócz tych plażowych, a to dlatego, że w Rewalu znajdują się ośrodki sportowe, punkty widokowe, baza rybacka a także ośrodki jazdy konnej, które zapewnią nam ale i także naszym dzieciom mnóstwo niesamowitych atrakcji. Znajdziemy tu także korty tenisowe, zabytkową kolej wąskotorową czy polatamy na paralotniach podziwiając wybrzeże z perspektywy ptaka. Wieczorową porą możemy wybrać się do dyskoteki lub wspiąć na latarnię morską.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Tags: ,

About Administratorek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *