plaża

Relaks na wybrzeżu

By Administratorek

20 października 2019

Rewal to wspaniała nadmorska miejscowość, której historia sięga 1830 roku. Ta miejscowość położona jest na Wybrzeżu Trzebiatowskim, na terenie którego w 1830 roku otworzono rewalskie kąpielisko. Bliższa historia miasta jest nam znana od 1890 roku, kiedy to w Rewalu została przeprowadzona nic kolei wąskotorowej, która otworzyła dostęp do tej nadmorskiej miejscowości wielu turystom którzy zobaczyli wówczas Rewal pierwszy raz i jeszcze później wielokrotnie tam wracali, ponieważ miasteczko to urzeka swoim wyjątkowym rybackim klimatem i atmosferą, która nie pozwala zapomnieć o tym miejscu.

Jeśli chcemy wynająć pokoje Rewal będzie miał dla nas wiele ciekawych ofert. Warto nadmienić, że to niewielkie miasteczko będące jednocześnie jednym z najbogatszych gmin w Polsce, charakteryzuje niska zabudowa, która dodatkowo ma wpływ na nasze odczucia przy ocenie tej nadmorskiej miejscowości. Jeżeli chcemy wcześniej zarezerwować pokoje Rewal zachęca aby oferty konkretnych lokum sprawdzić w Internecie, gdzie ilość ofert jest na prawdę zadowalająca. Możemy też zarezerwować pokój z dużym wyprzedzeniem co może wpłynąć na korzystniejszą dla nas cenę. Ceny za pokoje w nadmorskich miejscowościach są zróżnicowane i najczęściej uzależnione od standardu.

Wiadomo bowiem, że pokoje, które będą zlokalizowane najbliżej wybrzeża, mimo niskiego standardu mogą być oferowane w większej cenie. Warto zatem sprawdzić jaka faktycznie odległość dzieliłaby nas do upragnionej wody. Wiele osób unika spacerowania a moim zdaniem taki spacer, nawet jeśli miałby trwać przez tysiąc metrów to w piękna letnią, słoneczną pogodę jest wielką przyjemnością. Ponadto Rewal to nie tylko piękna szeroka plaża, czysta woda i nieskazitelnie świeże powietrze ale także liczne sportowe atrakcje, których możemy zasmakować będąc tam na urlopie. Dzieciom ogromną frajdę sprawi wesołe miasteczko i możliwość jazdy konnej a dorośli mogą spróbować swoich sił latając na paralotni lub wybierając się na korty tenisowe czy idąc do dyskoteki.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Tags: ,

About Administratorek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *